| Dragos999 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa traduc niste propozitii din limba engleza in limba romana
imi trebuie pentrut ceva
intrebarile sunt:
1. What is your favorite TV comercial?
2. Speak about have you and your your last friend first made friends?
3. Express your opinion on the followring"You can replace money last you can't replace lives?
dau Funda mareeeeeeeebig grintongue

Răspuns Câştigător
| TedMosby a răspuns:

1.Care este reclama ta TV preferata?
2. Vorbeste despre locul unde tu si cel mai nou prieten al tau v-ati facut pentru prima oara prieteni? (vezi ca nu ai scris bine propozitia asta, deci nu sunt sigur in privinta primei parti ale ei )
3. Exprima-ti opinia cu privire la urmatoarea afirmatie:''Poti inlocui banul/banii la urma, dar nu poti inlocui vieti.'' ( din nou, ai grija pentru ca nu ai scris-o corect )