| dani9354 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu traducerea? We are so busy making a living that we forget to make a life. Multumesc! Funda:X

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Suntem atat de ocupati sa ne facem un trai incat uitam sa ne facem o viata...

6 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Suntem atât de ocupaţi să ne construim un trai, încât uităm să ne trăim viaţa.

| Anonymus314 a răspuns:

Suntem atat de ocupati in a face o locuinta incat uitam sa ne facem o viata.

| Eille2EtcnupD a răspuns:

Suntem asa de ocupati pentru a face un trai incat uitam sa ne facem viata:S cred ca e bine. daca da plz fundabig grin

| ppr a răspuns:

Suntem atat de ocupati sa ne intemeiem un trai bun incat uitam sa ne traim viata.

| Sburatorul a răspuns:

E ceva de genul : Suntem atat de ocupati cu traiul zilnic incat uitam sa traim.

| MG4Life a răspuns:

Suntem atat de ocupati facand o locuinta, incat am uitat sa facem o viata