| andra1995 a întrebat:

Mai dam examen de capacitate in anul 2009-2010?

11 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Nu...big grin capacitate nu se mai da de vreo 2 anibig grin
o sa dai o testare la romana si matematica, iar la admitere se va tine cont si de media claslor 5-8big grin
succes la scoala!happy

| Letytzy@ a răspuns:

Nu...capacitatea nu se mai da de cativa ani buni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru intrarea la liceu conteaza 50% media claselor 5-8; 25%media tezeler cu subiect unic in clasa a 7-a si 25% testul de la sfarsitul clasei a8-a din mai multe materii; eu am inteles ca va fi grila
sper ca te-am ajutat
cel putin eu asa am auzit la TV
app si eu trec clasa a8-a
succes in noul an scolarhappybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit ca nu se mai dam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar i-s-a schimbat numele in teza unica, dar tot asa se procedeaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da desigur legea cea noua se va aplica de anul viitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred.nu stiu ce sa zic...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai numesthe capacitate si sa fi sigur parerea mha e ca a trebui sa sthai in ksa si, sa invetzi ca daca ai luath sub 5 la testarea asta natioanala in klasha asa a 7 a ramai; D... a da si sa nu uit sa mentionez ca daca iei 4 va trebui sa te muti in altha scoala tongue

| SweetMinion a răspuns:

Da

| edyeduard a răspuns:

Sa dam test grila? Ar fi super