| anonim_4396 a întrebat:

Mai sunt 3 luni de scoala si vine vacanta(mare) ce parere aveti?

14 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Mai avem 13 saptamani, eu in fiecare an am tinut evidenta.
Avand in vedere ca sunt a11-a si ca nu imi place liceul la care sunt, de abia astept sa scap de anul asta si sa vina facultatea:X:X

| Rill a răspuns:

Vacanta, vacanta, vacanta day dreaming
O astept cu mult drag love struck Cred ca fiecare copil o asteapta, e tipic copliariei, felului de a fi copil.

| xamix a răspuns:

Eu astept vacanta (mare) de cand am inceput scoala deci...

| DanuTzCarbon a răspuns:

Iiiuppppiiiiii abia astept!

| DAC a răspuns:

Iiiiii!
:X

| xlmpq a răspuns:

Ca timpu trece foarte repede

| djandrei a răspuns:

Abia astept:X

| RobertMoon a răspuns:

Eu cand am spus vacanta si in paranteza mare adica de 3 luni, nu m-am referit la Constanta.

| RobertMoon a răspuns:

Da asa este cum ai spus si tu, o astepti dar dupa iti va fi dor de colegi mai ales ca sunt in clasa a 8-a si termin in 3 luni, iar dupa nu ii voi mai vedea mult timp pentru ca merg la liceu.

| spad3r a răspuns:

Dabea astept, numai cu cei mai buni prieteni o sa stau big grin oooo de ce e asa mult pana atunci

| andrey23 a răspuns:

Ca o sa se umple constanta de oameni si nebuni d'oh si nu imi place

| Mary_3424 a răspuns:

Poi astept foarte mult vacanta de vara totul este asa de fain insa imi va lipsii scoala mai ales colegii cu bune si cu rele toti am trecut prin ea si cateodata chiar nu astept vara dar cand aud cuvantul ''TEST'' moor deci totusi sa vie ca multi copii o asteapta... Tu ce parere ai?

| costin95 a răspuns:

Nici nu stiu cand a trecut timpul in fine vine vara si eu inca nu stiu la ce liceu sa mergsad

| ciokko a răspuns:

Yehaa...super tare
debea astept
m-am saturat de scoalaX-(