| CocoMexii a întrebat:

Maine avem proba scrisa la romana pentru cei ce dau bac-ul happy v-ati pregatit?

Răspuns Câştigător
| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Dada... De cand am intrat in vacanta ma tot pregatesc. Si sincer acum, in ultimele zile, cand ar trebui sa ma concentrez cel mai mult, nu mai am niciun chef! laughing
In plus, unele opere pur si simplu imi dau dureri de cap("Levantul", "Jocul ielelor") tongue

8 răspunsuri:
| NimeniSiAtat a răspuns:

Verisoara mea a invatat in mod special la mate

| CocoMexii explică (pentru NimeniSiAtat):

La matematica chiar trebuie sa invatam in mod special. In cazul in care nu prea ne impacam cu ea.

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Apropo... SUCCES! :*

| CocoMexii explică (pentru AtashiNoBakaDesu):

Stiu cum e, lenea ne trage inapoi 8-). Succes si tie!:*

| MissCarterM a răspuns:

Da, sperand sa nu ne cada poezie. Succes.

| CocoMexii explică (pentru MissCarterM):

Am speram degeaba big grin dar a fost okay zic eu happy

| MissCarterM a răspuns:

Da... am fost ok tinand cont ca am avut la alegere, iar pentru cei de la mate-info a fost bine.

| CocoMexii explică (pentru MissCarterM):

Da, ne putem declara multumitihappy si sa speram ca vom lua note bune happy