| Effyyyy a întrebat:

Maine incepe scoala v.ati pregatit?happy

Răspuns Câştigător
| XDarkAngel a răspuns:

Doar la modul in care o sa arat happy tongue

12 răspunsuri:
| Nikoleta12091209 a răspuns:

Da desigur

| Gaabi32 a răspuns:

Nuuuu.laughing.Nu`s pregatita pentru ea.Nu am asteptat`o dar ea tot a venit.Si vezi prostie pe noul meu director la scoala sa cantam imnu romaniei ''Desteaptate romana'' in fiecre dimineata la sch eu habar nu am nu stiu nici primele 2 strofe si nici colegi mei nu cred ca il stiu oricum macar vom rade.Tu te`ai pregatit?

Răspuns utilizator avertizat
| SuperNovaaaaa a răspuns:

DA.Deabia asteptbatting eyelashes

| LaLaLea a răspuns:

Nu prea...as vrea sa fie scoala si in accelasi timp vacanta...nu-i asa ca ar ii perfect?

| danutz24 a răspuns:

Da, cu rechizite haine etc dar totusi nu vreau sa se termine vacanta crying(((. Iara stresul cu testele, cu invatatul cu notele dar totusi si distractia de la scoalabig grin.

| ApexPredator a răspuns:

Da eu Mam pregatit i-am Cumparat Niste Flori Frumoase Lui Diriga happy Ca Diriga Mea E de engleza Da e ca lumea diriga mea E de viata Da nu imi place ca este cam reahee hee Da e de treaba intr-un fel

| UnSimpluGand a răspuns:

La aspect da, pshic NU

Mai imi trebuie 2 luni de vacanta sa ma obisnuiesc cu gandul ca incepe scoala!

A venit prea repede!

Inca nu am nevoie de ea sa mai astept oleaca!

Funda? xD

| AdelinaC a răspuns:

Nu pentru ca nu mai sunt in clasa intai si deja nu mai astept cu nerabdrae inceperea scolii, ci terminarea ei.
Avand in vedere ca sunt in ultimul an nu are sens sa imi mai iau multe caiete sau cine stie ce rechizite.Imi ajung alea de anul trecut(am un dulap plin ca atunci mi-am cumparat mai multe).

| Florinel a răspuns:

Nu prea :-s, ma c am sperie prima zi de liceu sad

| Dragoselu12345 a răspuns:

NUUUUUUUUUUUUUUU mi-e dor deja de vacanta si astia vor sa ne faca vacanta de o luna jumatatea cred ca au luat prea multa viagra si numai gandesc bine.

| ReiVaN a răspuns:

Da sigur rolling on the floor))intens!rolling on the floor)