| BiancaA a întrebat:

Maine merg la scoala ca sa completez fisa pentru inscrierea la liceu. Mai exact, ce trebuie sa am la mine? adica diriginta noastra nu ne-a zis nimic.straight face

Răspuns Câştigător
| Vero1996 a răspuns:

In principiu ar trebui sa ai buletinul la tine si sa stii mediile. Presupun ca ai brosura aceea cu codurile. La sfarsitul ei este o fisa asemanatoare cu cea pe care o s-o completezi maine. Completeaz-o p-aia de acum si maine te duci cu brosura si completezi dupa aia. Ca o ciorna sa iti zic asa. Sper ca te-am ajutat. Fundita?big grin

3 răspunsuri:
| Paula007 a răspuns:

Carnetul de elev
buletinul tau
si un parinte insotitor cu buletinul sau la el. ca ai nevoie pe foaia de inscriere de semnatura unui parinte- altfel adio liceu anul asta laughing)

bafta

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Trebuie sa fi insotit alaturi de un parinte, si nu trebuie sa duci nimic decat un pix sa ai cu ce sa completezi fisa de inscriere si buletinul, in rest diriginta iti va da formularele happy.

| 2girl95 a răspuns:

Carnetul de note, buletinul si un pix