| Bogdanmanolachi a întrebat:

Media 9.71 in clasa a Va e buna?

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

Contează ce știi.
Mai bine ești la o școală unde chiar înveți și să ai media mai mică decât să fii la o școală unde se dau note pe-degeaba (cunosc astfel de prieteni care primesc note pe nimic)

4 răspunsuri:
| SyraMadeily a răspuns:

Bună pentru ce?

| Lidiiiiiii a răspuns:

Știi cum se zice: " înveți pentru viitorul tău" Media ta e destul de mare, felicitări. Tine-o tot asa.

| T0T a răspuns:

Nu, e proastă rău, vezi să nu plângi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza sa inveti cat maibine si sa iti si ramana ceva in cap. O medie este buna sau rea pentru fiecare in parte. Pentru un elev cu 10 pe linie este mica media ta, iar pentru un repetent si 5-ul este bun. Dar, in medie, ai o medie buna.