| NICKSOOO a întrebat:

Merita sa faci Farmacia? Ce salariu primesti? Te poti descurca singur intr-un oras mare cu acest salariu? In Anglia farmacistii sunt cautati? Ce salarii sunt?

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Salariile nu sunt fixe, acestea variaza de la o firma la alta. oricum farmacistii sunt cautati si in afara.intra pe bestjobs.ro; ejobs.ro.acolo vei putea vedea salariile din strainatae, precum si din ro.bafta!

| Кэтэлина_Шарпе_1998 a răspuns:

Salariul unui asistent de farmacie porneste de la 1.000 lei pe luna, iar al unui farmacist de la 3.400 lei.
Farmacistii, inginerii si asistentele medicale sunt la mare cautare.
http://www.ziare.com/......are-686504

Sper ca te-am ajutat. Funda te rog?!