| KillingMeSoftly a întrebat:

Mi-am ales ca profil la liceu stiinte sociale.Stiu ca se face istorie multa, si as vrea sa mai repet putin vara asta. Puteti sa-mi spuneti (in mare) cam ce voi face la istorie? Multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| BlackNights a răspuns:

Nu-i chiar asa multa istorie:3 ore/saptamana, si teza de ales intre ist si geografie.

| Smile94 a răspuns:

Razboiul de 30 de ani revolutiile agrare si industriale, revolutia de la 1918, franta,imperiul otoman, imperiul bizantin, tarile romane in sec xvi-xvi