| ℓανιηια a întrebat:

Mi-am facut un calcul si la romana iau aproape noua iar la mate iau 9.50. Voi ce note credeti ca luati?

12 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

La mate cred(sper)9, 9 si la romana nu stiu pentru ca sunt compunerile, intre 8, 5-, 9, 5(sper sa iau la romana peste 9).

| CinevaNou a răspuns:

10 la ambele :p

Răspuns utilizator avertizat
| xSequel a răspuns:

Habar nu am, orice se poate intampla. O sa vad cand se vor afisa rezultatele. happy

| raduqu a răspuns:

La romana iau in jur de 9, iar la mate iau in jur de 9, 5 big grin Acum mai mult depinde de corector laughing

| Serban_Andra_1999 a răspuns:

Si eu iau la fel sad

| DraganBogdan a răspuns:

La Romana nu cred ca "i-ei" noua,
daca scriai "iau", poate te credeam!

| Olari_Sveta_1996 a răspuns:

Cred ca la mate ai 10 si la limba ai 9