| PapushaDeCristaL a întrebat:

Mi-am pierdut poza din carnetul de note de la liceu.Ce pot sa fac caci daca pun alta nu mai am stampila. oare poate sa imi scada nota la purtare? Mersii

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu iti scade nota stai linistita. Te duci sa iti faci o alta poza acolo unde sa fac poze de tip buletin (intreaba-ti parintii) si du-te la secretariat la scoala sa iti puna stampila.

| alexs99 a răspuns:

Nu,nu o sa-ti scada nota la purtare, daca te vei duce cu el la secretariat iti va pune alta stampila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai intampla laughing. Ce treaba are nota la purtare cu faptul ca esti o ametita? Pune alta poza si du-te sa ti-o stampileze. :*

| vangaelis a răspuns:

Iti pui alta si mergi la secretariat sa-ti stampileze. eventual le explici ca ti-a cazut poza si s-a ratacit.

| bogdanrvd a răspuns:

Nu e nici o problema laughing carnetul meu era patat cu cafea abia se distingea scrisul din el.

| CoffeeTeaOrMe a răspuns:

Nu e absolut nici o problemă laughing:*.
Du-l la secratariat să pună iar ştampilă sau spune-i doar dirigentelui tău! Nu se scade nota la purtare pentru asta.

| LonelyGhost a răspuns:

Sa-ti scada nota la purtare? In niciun caz!
Iti pui alta poza si te duci sa-ti stampileze iar laughing