| everyyoueveryme a întrebat:

Mi-am reinstalat messul si tot nu vad ce scriu sau ce-mi scriu altii. Ce pot sa fac?!

7 răspunsuri:
| fataroz a răspuns:

Asa se intampla la inceput reinstaleazal iar

| Mirco a răspuns:

Incearca sa reinstalezi windows-ul ca asa am patit si eu si acum imi merge bafta

| alex2009 a răspuns:

Uite aici un tutorial video care iti arata cum sa rezolvi aceasta problema http://www.videotutorial.ro/? p=1922

| Necunoscutu_9289 a răspuns:

Reinstaleaza alta versiune

| RaaZ a răspuns:

Reinstaleaza alta versiune sau uitate la un tutorialwinking

| Kylexy a răspuns:

Instaleaza ca antivirus kaspersky internet security 7 8 9 care vrei din aceste versiuni fai update dai scanare la calculator ca ce ai tu acolo e sistemul de operare infectat cu un virus banuiesc ca ai ca antivirus un amarat de nod32

| everyyoueveryme explică:

Da, cred ca am un virus, dar ca antivirus am kaspersky 7.Ma ajuta cineva sa rezolv problema cu team viewer? Eu nu am reusit s-o rezolv chiar daca am reinstalat messul!