| everyyoueveryme a întrebat:

Mi-am reinstalat messul si tot nu vad ce scriu sau ce-mi scriu altii.Cred ca am un virus minorhappyMa ajuta cineva sa trec peste problema prin Team Viewer?

6 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Kylexy_2010 nu e virus minor ci unul major
Instaleaza kaspersky fai update si dai scanare la tot pc. ca eu asa am scapat de virusul ala enervant

| everyyoueveryme explică:

Am incercat asta dar e fara rezultat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu ar putea sa te ajute decat sa-ti faci windosul sau sai dai o scanare cu antivirusul

An Nou Fericit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O solutie ar fi sa urmami pasii:
1 Asigurativa ca ati iesit din Yahoo Messenger si ca la-ti inchis
2 click pe Start
3 click pe Run
4 in Run scriem: regsvr32 jscript. dll
5 apasam ok
6 va aparea o fereastra de confirmare cum ca jscript. dll a fost restaurat cu succes si dam ok
7 repetam pasii 2 si 3 iar la pasul 4 de data asta vom scrie: regsvr32 vbscript. dll si procedam ca la pasul 6

| nsudfnaoudnaso a răspuns:

Eu id dankuso77