HepHap
| HepHap a întrebat:

Mi-au disparut din profil toate raspunsurile si toate punctele. Sunt pe zero. De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Stai liniștit/ă, se face reactualizare și de acea pentru o perioadă scurtă de timp nu se mai văd la profilul fiecăruia.
Acum, de exemplu sunt!
Pa, pa.

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nici o problema, deja au aparut, se reactualizeaza.

Janina
| Janina a răspuns:

Periodic se fac reactualizari, nu iti face griji, o sa revina big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu iti face griji happyAu disparut la toti dar o sa apara iarwinking

| hândel a răspuns:

A devenit o regula sa adresezi aceasta intrebare ca incepator, vad. Nu-i nimic alarmant. Te vei bucura de valoarea lor in urmatoarele minute. Bafta.

| RamonaMn a răspuns:

Si mie smug. De mai multe ori peace sign. Dar au revenit asa ca totul e Ok.winking

| greg a răspuns:

Ti le-a furat cineva... tongue
O sa-ti revina inapoi.Si eu sunt pe 0 in momentul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai ce tragedie! ai sunat la 112? sa demonstrat inca odata ca suntem furati pe TPU, eu cu punctele acelea as fi trait o saptamana big grin