| mialuatcontu a întrebat:

Mi-e rusine sa spun dar ...nu stiu lunile anului.Plz mi le ziceti dau funda si nu radeti ca-s mic.

Răspuns Câştigător
| BonaMeaEUnVampirMyBabysittersAVampire a răspuns:

Nu rad de tine,
ianuarie
februarie
martie
aprilie
mai
iunie
iulie
august
septembrie
octombrie
noiembrie
decembrie
Cati ani ai? happy

15 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Ianuarie,Februarie,Martie,Aprilie,Mai,Iunie,Iulie,August,Septembrie,Octombrie,Noiembrie,Decembrie.
Sunt în ordinea corectă.

| mihairacu a răspuns:

Ianuarie
Februarie
Martie
Aprilie
Mai
Iunie
Iulie
August
Septembrie
Octombrie
Noiembrie

| AndreeaCdr a răspuns:

Ianuarie, Februarie, Martie, Aprilie, Mai, Iunie, Iulie, August, Septembre, Octombrie, Noiembrie, Decembrie.
Sa stii, ca era mult mai simplu sa cauti pe google! happy

| PrunaPătrată a răspuns:

Auzi nu te mai da atata de smecher ca daca ai fi mic si nu ai sti lunile anului nu ai avea ce sa cauti pe TPU da?
cine face chestii de genul asta este un nesimtit x(
voi chiar nu vedeti ca si-a batut joc de voi?
doamne fereste...
nici nu imi trebuie funda ta idioata tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahahaha rolling on the floorrolling on the floor

| AlleSss a răspuns:

Nu-i nimic...Lunile anului sunt:Ianuarie,Februarie,Martie,Aprilie,Mai,Iunie,Iulie,August,Septembrie, Octombrie, Decembrie.Nu-i nimic daca nu le stii.In caz ca mai ai ceva de intrebat in legatura cu chestiile astea poti sa-mi trimiti un mesaj.Bafta in continuare!

| byencutza95 a răspuns:

Ianuarie, februarie, martie, aprilie, mai, iunie, iulie, august, septembrie, octombrie, noiembrie, decembrie. bafta! happy

| Alinuu24 a răspuns:

Bun laughing). Ianuarie, februarie, martie, aprilie, mai, iunie, iulie, august, septembrie, octombrie, noiembrie, decembrie happy.

| Deeiiutsa a răspuns:

Ianuarie,februarie,martie,aprilie,mai,iunie,iulie,august,septembrie,octombrie,noiembrie,decembrie

| anna9372 a răspuns:

In ordine ianuarie, februarie, martie, aprilie, mai, iunie, iulie, august, septembrie, octombrie, noiembrie, decembrie.

| valyvortex a răspuns:

Lunile anului in ordine sunt: Ianuarie, Februarie,Martie, Aprilie, Mai,Iunie, Iulie,August,Septembrie,Octombrie, Noiembrie, Decembrie

| messyalex a răspuns:

Ianuarie, Februarie,Martie, Aprilie, Mai,Iunie, Iulie,August,Septembrie,Octombrie, Noiembrie, Decembrie happy

| Johnny98 a răspuns:

Ianuarie,Februarie,Martie,Aprilie,Mai,Iunie,Iulie,August,Septembrie,Octombrie,Noiembrie,Decembrie.Funda big grin

| AlexComan28 a răspuns:

Ianuarie, Februarie, Martie, Aprilie, Mai, Iunie, Iulie, August, Septembrie, Octombrie, Noiembrie, Decembrie. Sper sa iti fie de folos big grin