| totuegri a întrebat:

Mie imi place informatica,la ce profil ar trebui sa ma duc, nu exista alt profil decit matematica-informatica?

Răspuns Câştigător
| OanaZuza a răspuns:

Profil la care sa faci informatica intensiv este doar mate-info sad Si sa nu faci prostia sa mergi la stiinte ale naturii ca te pacalesti singura, mult de invatat si degeaba iar informatica nu e la un nivel prea ridicat. Am plecat de la un liceu de mate-info in favoarea stiintelor naturii si am fost dezamagita...