| karincik04 a întrebat:

Miercuri am pretestare la matematica cl. 9, mie foarte teama, mai ales ca profesoara noastra este severa, nu stiti macar ceva despre aceasta pretestate?

20 răspunsuri:
| barbie5 a răspuns:

Hmm si eu miine am(((((

| viorica109 a răspuns:

Despre ce a fost pretestarea?

| karincik04 explică:

Si eu am facut dar am gresit mi-a dat -54

| anisoar19negru97 a răspuns:

Carina si eu astazi am avut pretestare mi saparut grea dar a trecut usor pentru ca am avut niste asisitenti super care ni-au dat voie sa copiem

| Zoki a răspuns (pentru anisoar19negru97):

Nu a fost grea, poate doar ex 11. apropo care e raspunsul la 11? xD

| Malachi_Ghenadie_1996 a răspuns (pentru Zoki):

La 11 rapunsul este q=-10

| Zoki a răspuns (pentru Malachi_Ghenadie_1996):

Dar cum ai facut?

| anisoar19negru97 a răspuns (pentru Zoki):

Eu am facut prin sistem si am facut corect

| bobocelu1 a răspuns:

Dar la 4 ce rs ati puss?

| bobocelu1 a răspuns:

Ajutati-ma si pe mine la porblema 6 ca profa mea de matematica a dat al toata schoala acesta pretestare

| mumusica1111 a răspuns:

Cind apare pe net? daca o gasiti va rog frumos scrieti mesaj. :*

| barbie5 a răspuns (pentru mumusica1111):

Si eu astept >>> :*

| Malachi_Ghenadie_1996 a răspuns:

Raspunsul la 11: q=-10

| inaarina a răspuns:

Hey..nu stiti cind la istorie va aparea testul?
Da la romina unde pot gassi barem?

| Bulachi_Ana_Maria_1996 a răspuns:

Stiu un pic... primele 4 ex. vor fi usoare cum ar fi de aranjat in ordine creskatoare Nr-ele dar mai apoi e grav nici eu nu prea stiu cum o sa ma deskurk...succese!

| Tolstii_Marina_1997 a răspuns:

Wow. da eu nu am pretestare. ixaaaaaaa! iar baremul cu raspunsuri il puteti gasi pe saitul www.aee.md

| ENDofGaming a răspuns (pentru Tolstii_Marina_1997):

Cum gasesc baremul cu raspunsuri

| Railean_Lena_1996 a răspuns:

La istorie nu ati sustzinut nimeni pretestarea inca?