| NICKSOOO a întrebat:

Mirona de "Cella Serghi "sau "Padurea Spanzuratilor " se studieaza la scoala la profil de real (mate-info)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se studiaza dopar la profilu uman eu amt erminat amte info si stiu

| NICKSOOO explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos!

| NICKSOOO explică (pentru anonim_4396):

Dar Morometii?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NICKSOOO):

Morometii e importanta la mate info iti mai zic unele poema chiuvetei mara la medeleni scisorile eminesciene flaore albastra flori de mucagai IONA de marin soresc umbra lui mircea la cozia riga crypto si lapuna enigel moara cu noroc de slavici hanul ancutei o scrisoare pierduta enigma otiliei cam astea le-am facut tu pentru bac...si logic am luat bacu la toate 3 aa si luceafarul si aia cu ultima noapte de dragoste intaia noapte de razboi si mai era una thinking cu gavrilescu ala...la tiganci