| Mindfulness a întrebat:

Ne aflăm într-un război Geoclimatic/meteorologic? Ce se întâmplă în Europa?

1 răspuns:
| 1onur a răspuns:

Ne aflăm într-un război între dezumanizare și acceptarea noului "om" în care omul de rând trebuie să accepte, sa fie supus așa cum ne dictează toți monștri de la conducere.

Vremea ne arată și ne dovedește încă o dată că noi oamenii am ajuns să afectăm oceanele da și vrema o dată cu schimbarea climei din cauza poluării care nu-s cifre estimate clare săne arate câtă mizerie carbonizăm, prin fel și fel de metode "ecologice " pardon" energia verde"...

Normal că vreme a ajuns să mature cu noi dacă noi ne batem joc de tot de pământul ăsta în schimbul sumelor de banii... ma mir cu de încă ne suportă pământul ăsta dar norocul nostru încă că Dumnezeu nu ia o decizie în privința nostră încă.