| AnaMariaHer a întrebat:

Niste impresii din prima zi de scoala din clasa a 7-a!

4 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Cand eram eu a 7-a, a8-a, nu ma duceam la scoala prima saptamana.Intotdeauna prima zi, chiar luna de scoala era ca un serviciu neplatit pentru mine. De fapt, tot anul, singurele momente frumoase erau chiulurile si distractiile cu colegii.
Nu zic ca e bine sa chiulesti, doar ca dupa ce vei termina, vei uita mare parte din tot ce ai invatat si iti vor ramane doar amintirile vesele, gen in care ai incalcat regulile, ca na ne simteam si noi stapanii lumii.

| StefanAdrian911 a răspuns:

La fel ca si Sweetie.
Au inceput cu lectiile si temele sad
Urmatoarea saptamana dam 4 teste.
Bucurie de scoala big grin

| SweetieDreamer a răspuns:

Păi si eu trec intr-a 7-a si din prima zi profesorii ne-au asaltat cu lectii noi si cu teme. Si maine vom fi si ascultati deci nu stiu cum e la tine dar eu deja simt cat de grea este clasa a 7-a. Bafta!