| calubalan a întrebat:

Nouriel Roubini: Crizele financiare se vor tine lant in urmatorii zece ani! Au acoperire cuvintele acestui "Dr. Doom"? Sa ne pregatim de ce este mai rau - WW3? http://tinyurl.com/24gqhjd

1 răspuns:
| xLorEx a răspuns:

Mai nou toti economistii si cercetatorii s-au transformat in "Mame Omida". Unii ca nu mai iese lumea din criza economica, altii ca explodeaza Soarele si devenim cu totii pui fripti, altii din contra, ca vine o noua Era glaciara etc. Eu sincer m-am saturat de astfel de previziuni sumbre, parerea mea este ca ar trebui sa ducem o viata echilibrata, sa mai punem de-o parte, ca pana la urma fantana fericirii poate seca si daca restul lumii o duce bine.