| sakuntala a întrebat:

Nu am primit email-ul de confirmare de la site si nu pot sa trimit mesaje nici sa reaspun la intrebari. ce sa fac?

7 răspunsuri:
| nonny50 a răspuns:

Nu poti face nimic pana nu primesti e-mailul!

neluL
| neluL a răspuns:

Uite ca ai reusit odata cu aceasta intrebare!

| cristinuka_8768 a răspuns:

Mai asteapta oleaca. ca o sa ti-l trimita

| emynem313 a răspuns:

Da retrimitere email daca nu l-ai primit in timp de 1-2 ore, trebuie sa astepti un pic mai mult.

| Karinakari99 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti faci griji caci il vei primi.Asa am patit si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca va mai dura mult. Apropo super categorie laughing

| TeuuuTzzaTtTa a răspuns:

Hei, nu te intrista,mai incearca o data, si nu vreau sa fiu rea dar ca sa poti pune o intrebare nu trebuie sa fii inregistrata?big grinbig grin ma rog nu conteaza, mai incearca.
Si te rog daca-i bun raspunsu da-mi fundita si fama prietena ta