| Cautraspuns a întrebat:

Nu imi merge Youtube-ul. Daca incerc sa intru pe vreun link sau sa intru de pe google imi da o eroare : " Google

413. That’s an error.

Your client issued a request that was too large. That’s all we know. "
Ma poate ajuta cineva? ~Funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa schimbi sectiunea! Si poate ar mai trebui sa dai o pauza internetului ca nu mai poate face fata! Mai ales Youtubue-ul!
Insa revin la prima idee! Schimba sectiunea si pune intrebarile unde trebuie de acum inainte!winking

| Cautraspuns explică:

Nu mi-a venit alte idee referitor la sectiune!