| PwiuMic a întrebat:

*-*Nu pot sa ma conving intre a face liceul de arta sau un liceu obisnuit cu profile obisnuite. Daca cineva dintre voi este la vreun liceu de arta sa imi spuneti daca este greu si ce se invata acolo, sau daca lucra in domeniul acesta peste ani si ce?! FUNDA!*-*

Răspuns Câştigător
| Adelayde a răspuns:

Buna :}.eu sunt la un liceu de arta pe profil de arte plastice.
Acum ar trebui sa te intreb de unde esti, pentru ca nu stiu ce sa iti zic despre celelalte licee, eu sant din Iasi si sunt la Colegiul National de Arta Octav Bancila. pompos nume, nu? big grin
Deci. daca esti din iasi iti pot sa cateva sfaturi despre el, pentru ca eu sunt deja de 6 ani acolo si am ceva experienta
daca vrei sa mai vb uite id meu : adelayde_66

3 răspunsuri:
| PwiuMic explică:

Nu sunt din Iasi sunt undeva aproape de Alexandria judetul Teleorman foarte departe de Iasi as fi vrut doar sa stiu daca as face un lucru bun sa merg la un liceu de arte si dupa acea sa nu imi para rau ca m-am dus nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma!

| Adelayde a răspuns:

Nu are importanta ce liceu faci! trebuie doar sa iti placa ce faci, si sa iti doresti asta...multi zic ca `Vai,liceu de arta!? acolo nu se invata.`
pe naiba,dimpotriva,se munceste mai mult ca ai foarte mult de lucru, indiferent ce profil esti, dar daca iti place poti!:}
bft! sper sa faci alegerea potrivita happy

| ana_4437 a răspuns:

...frumos.Dar cu liceul de arte cred ca se cam moare de foame.