| Sory a întrebat:

Nu stiti cum pot pune pe you tube niste filmutele? Va rog sa-mi spuneti daca stiti big grin

5 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont (nu dureaza mai mult de 4-5 minute), si apoi selectezi videoclipul pe care doresti sa-l incarci si gata! happy Succes!

| LittleZyzy a răspuns:

Iti faci cont si apoi uploadezi filmuletelehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiti cum pot sa fiu pe you tube

| lifeForJesus a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont, daca il ai deja intri in stanga sus la My videos, si selectezi videoclipul si il incarci! Bafta!

| iluminous a răspuns:

Pai iti trebuie cont si apoi este un demo care iti arat pas cu pas cum se face upload. dar necesar este contul