| mafialuialinus a întrebat:

Nu stiu ce am mancat dar am facut alergie si ma mananca tot corpul, mi-am dat cu pudra mentolata dar degeaba. Ce imi recomandati?

7 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Să mergi la medic.

| Foxie2 a răspuns:

Poate ai facut intoxicatie alimentara.
du-te la farmicie si ia un, unguent cu sulf si eventual mai intreaba farmacista. O sa treaca dar dureaza destul de mult depinde de organism intre 4-si cam 3 saptamani thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu alergie ci intoxicatie. Spala-te cu apa rece pe tot corpul, daca in 2-3 ore nu iti trece, mergi la medic.

| CRISS69TM a răspuns:

Sa mananci ce nu-ti face rau.

| alexTT a răspuns:

Da-te cu benzina si da-ti foc laughing

| crazypuff09 a răspuns:

Claritine - pentru alergii, mancarimi etc.
Si eu fac alergie, dar nu stiu de la ce si cand patesc la fel iau Claritine 2-3 zile

| Alexutza_Ale_1998 a răspuns:

Pai ti-as recomanda sa mergi la doctor si iti spune el clar ce ai si ce iti recomanda. dar nu te stresa si eu cred ca ai alergie la ceva happy cine stie din ce :S