| Wolfie51 a întrebat:

Nu stiu daca sa aleg Stiinte sociale sau Stiinte ale naturii, la stiinte sociale imi plac materiile dar nu imi plac serviciile asociate gen psiholog, iar la Stiinte ale naturii nu imi plac materiile dar imi plac serviciile asociate gen doctor.

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Contează facultatea pe care o vei urma după terminarea liceului.
Dacă vrei să dai la medicină logic ar fi să faci științe ale naturii.

| Cipi1212 a răspuns:

Eu știam că la Științele Naturii ai putea să lucrezi in domeniul Ecologiei.

| Lalal66 a răspuns:

Stiinte sociale crede-ma nu faci nimic pana in 12 a si poti sa ai destule optiuni dupa ce termini liceul

| Wolfie51 explică:

Eu nu cred ca o sa devin doctor dar parca ar arata mai bine pe CV sa am stiinte ale naturii sau ceva de genu