| andreea_catalina a întrebat:

Nu stiu de ce, dar de cand am inceput scoala sunt foare stresat din cauza temelor. Nu pentru ca nu mi le fac, pur si simplu ideea de tema imi provoca un stres. Cum sa fac sa ma eliberez de acesta si sa imi duc la capat temele? Uneori le las nefacute tocmai ca ma streseaza atat de tare incat nu reusesc sa ma concentrez pe ele.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să te gândești ce vei face după ce termini școala, și că aceste teme te-ar putea ajuta atunci.

| Robyca2007 a răspuns:

Incearca sa asculti niste muzica 8D cu casti : https://youtu.be/_ZLh7mYdj8s UN LINK, sau citeste o carte, am patit la fel, SUCCES happy