| diana13_5132 a întrebat:

Nu stiu din cesa dau teza, istorie sau geografie, sunt destul de buna la ambele si nu ma pot hotara.Cam ce contine subiectul de istorie, dar de geografie pe semestrul I?

2 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Eu prefer geografia, dar acum depinde ceea ce te atrage mai mult...am observat ca majoritatea dau la geografie pentru ca e mai usor. uite-te aici pentru cateva modele http://www.clopotel.ro/edu/invatamant/Evaluare_Nationala/
sau cauta si pe edu.ro cateva

| Ponk a răspuns:

Istoria e mai usoara happy la geografie detalii si detalii la istorie scrii un an doua un camp de lupta si iei macar 5 happy bafta