| Sckizia a întrebat:

Nu stiu nimic la istorie si maine am test initial. Ce credeti ca imi va da?crying (sunt a 9a)

4 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Nu ti-a spus?:l Normal ca toata lumea o sa ia 2 daca nu va spus din ce va da test. Ce enervanti sunt profesorii: Maine test din toata materia, cum puii mei sa zici asa ceva? Profesori handicapati.

| Danişor a răspuns:

Salut! pai nu ti-a spus ce iti da? Creca toata lumea o sa ia 2 daca nu va spus ce o sa va dea in test.Profesorii sinceri sunt cam enervanti : maine de exemplu test din toata materia..., Profesori de ****.

| byabubu a răspuns:

Nu incerca sa inveti nimic... nu ai sanse sa inveti toata acea materie oribila laughing. Eu una o detest... noroc ca profesorul nostru de la liceu nu ne va da deoarece a spus ca nu are rost : materia e total diferita! Oricum poate nu o sa vi le treaca!

| Maria_Stefania_2000 a răspuns:

Pai ar trebui sa inveti, ca nu se stie... Sper ca te-am ajutat...