| SindyR a întrebat:

Nu sunteti de parere ca membrii (unii membri) iau in bataie acest site si raspund aiurea. Unii membri avand incredere in acestia si foarte posibil sa se ajunga la ceva tragic (de exemplu unele raspunsuri de la categoria Sanatate) dau funda pentu cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| IMC90 a răspuns:

Situatia sta in felul urmator : Multe raspunsuri sunt pe masura intrebarilor. Unele intrebari sunt asa ''destepte'' incat cu greu te abtii sa nu-l iei ''la misto'' pe respectivul. Eu incerc sa le evit. Sunt unele persoane care insa nu au nici o retinere in a da un raspuns pe masura.

Mi-ar parea rau intr-adevar daca ar exista intrebari serioase pe care unii le iau in deradere, dar din cate am obsevat pana acum sunt doar cateva cazuri izolate.

8 răspunsuri:
| andreia1999 a răspuns:

Asa este.Ai mare dreptate.

| andreia1999 a răspuns:

Ai mare dreptate...

| YouMe a răspuns:

Ai dreptate! Am patit-o si eu cu cateva raspunsuri la limba romana, iar in clasa profa m-a certat pentru ca nu le-am facut bine! Dar nu e vorba numai de asta ci si despre faptul ca altii au nevoie de raspunsuri in afara temelor scolare, si unii oameni pot profita de faptul ca oferim funda pentru a scrie raspunsuri gresite, sau doar asa ca sa primeasca vot sau fundita. As fii de parere ca cei care scriu raspunsuri, asa, numai ca sa fie scrise, sa li se stearga contul, sau sa nu li se mai permita sa scrie raspunsuri ceva timp!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce conteaza parerea celorlalti?
+ ca o gluma nu strica ^^
daca numai raspunsurile de la categoria sanatate ti se par tragice, cele din " religie " cum sunt?hee hee

| Elsiane a răspuns:

Da, sunt de acord. Sunt multe persoane pe site care fac glume din acestea, iar unele persoane iau în serios și se îmbolnăvesc. (în general)

| IMC90 a răspuns:

Uite un exemplu :

http://www.TPU.ro/......u-posteze/

| NuDauFunda a răspuns:

Adevarul e ca sunt multi oameni naivi care pot lua de bune unele raspunsuri scrise la misto. Cand intrebarea e pusa la caterinca poti raspunde in aceeasi masura, cum fac si eu, dar sunt multi care raspund vrajeli la intrebari serioase. Si nu stie ce poate iesi.
Ar trebui sa-ti dai singur\a funda, ca mai bine decat ai expus tu problema nu cred ca se poatewinking

| SindyR explică:

Sunt si eu constienta de asemenea "intrebari"!