| Roxxu13 a întrebat:

Nu va suparati...am raspuns la multe intrebari dar cand ma duc la profilul meu scrie acolo "raspunsuri:0" de ce? si totusi jos zice ca am ajutat pe cutare.raspundeti la intrebare va rogbig grin

Răspuns Câştigător
| DennyxD a răspuns:

Incearca sa dai la total sau la ultimele "n" zile...si mie mi s-a intamplat ceva de genu'. imi apareau mai putine raspunsuri dar apoi mi-au aparut binebatting eyelashes bft:* o fundita pls?blushing

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cand este trafic mare, intrebarile si raspunsurile stau la rand.Si cateodata robotelul TPU este mai incet ca utilizatorii. Dar o sa apara.

| CosteaVlad a răspuns:

Durează ceva timp până ce răspunsurile sunt procesate complet. Vor apărea pe site, însă de cele mai multe ori lucrul ăsta se realizează cu întărziere, dar de apărut vor apărea.
Motivul? Traficul intens din ultima perioadă şi fluxul mare de întrebări şi de răspunsuri ce intră aproape simultan în servere, le face pe acestea să nu mai reuşească să răspundă instantaneu, aşa cum ar trebui (în traducere nu prea mai fac faţă), iar atâta timp cât cantitatea de informaţii ce intră în sisteme este mai mare decăt capacitatea lor de procesare, tot ceea ce intră pe site va trebui la un moment dat să stea la "coadă" pentru a fi procesat şi pentru a apărea ulterior pe site.
Şi pe cei de la Trilulilu i-au luat la un moment dat cu transpiraţii reci când au văzut că încep să le pice serverele unul câte unul şi să le crăpe HDD-urile din cauza traficului foarte mare. A fost teroare atunci laughing. Dar să sperăm că n-o să ajungă şi TPU în acea situaţie.

| waXonwaXoff a răspuns:

O sa-ti apara numarul mai tarziu, dar daca vrei neaparat contacteaz-o pe Raluca si spune-i sa te ajute.

| Aliyaa a răspuns:

Ti se calculeaza punctajul(se actualizeaza(in cateva minute iti vor aparea punctele stai linistitawinking

| Elena1234456 a răspuns:

Trebuie sa astepti ca raspunsurile sa fie aprobate happy.

| laura64 a răspuns:

Probabil nu sunt actualizate. Ai putina rabdare, daca sunt inregistrate poti verifica la profil pe : " Raspunsurile mele " Bafta multa!

| Frrramboise a răspuns:

Pai o sa fie adaugate curand, nu te speria, cu siguranta o sa primesti puncte pentru raspunsurile date, dupa ce o sa fie aprobate.si eu m-am alarmat prima data(sunt noua) dar acum totul e OK...big grin mult noroc in continuare!:*

| ღKittyღ a răspuns:

Iti vor aparea trecuie sa fie aprobate raspunsurile si duap iti apar si tie la profulul tau intelegi asteapat

| Roxxu13 explică:

Multumessc:*