| LighteD a întrebat:

O curiozitate. Cei care dati bacul anul ăsta, ati stabilit cam cat trebuie sa dati pentru prof, pentru acel"protocol". Noua ni s-a cerut in jur de 300, nu vi se pare cam mult, pentru un "suc.cafea| etc. sad

Răspuns Câştigător
| georgesur a răspuns:

Corect beib, pentru aia sunt banii(nu pentru suc)! Daca s-ar da bacul "pe bune", ar fi licee (si nu putine) unde maxim 10%dintre elevi ar obtine nota de trecere.Astazi nu se mai poate mindri nici un tinar ca a absolvit un anumit nivel de invatamint, deoarece "totul este de vindut/cumparat".

2 răspunsuri:
| mami a răspuns:

pe langa suc cafea intra transportul masa de pranz masa festiva
astea nu le-ati infiintzat voi si nici nu le veti desfiintza voi
chit ca ar fi suuuper daca ati reusi sa punetzi capat la protocoalele astea
profesor sa fii - zi de nastere - cadou
- 8 martie - cadou
- sfirsit de an - cadou
- anii terminali -cadou - asta chiar din gradinita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banii nu sunt pentru suc /cafea happy
Banii sunt pentru "imbunarea" comisiei care vine la supravegheatwinking
Daca vreti sa va "inspirati" dati banii aiahee hee