| AnnAnne a întrebat:

O fi bun sa dau la Jurnalism? Chiar ma atrage facultatea asta, da' mi-e sa nu mor de foame...multumesc mult pentru. raspuns!

Răspuns Câştigător
| Nymphetamine a răspuns:

E o facultate buna. Jurnalistii castiga destul de binisor. Daca te tii de treaba nu vei muri de foame, relaxo! happy

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

E o facultate f frumosa din pacate toata lumea da acum l jurnalism si nu prea mai sunt stiri asa ca ca sa nu mori de foame nu da. da la altceva pe unde poti castiga mai mult. iar daca iti place sa scrii poti sa iti faci un blogbig grin

mira
| mira a răspuns:

Verifica-te mai intai daca ai putin talent, daca stapanesti limba romana literara si unele stiluri, daca ti-ai pus la punct ortografia.Ai publicat ceva pana acum?

| Nastia a răspuns:

Sincer,mai bine dai la limbi straine:limba si literatura engleza-limba si literatura franceza. Poti sa devi profesor, traducator, translator.cred ca poti preda si in acea tara limba aia.