| AlinutzaAlina1999 a întrebat:

O intrebare pentru cei de la stiintele naturii.la cate obiecte dai teza la 3 sau 4?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

La romana, la matematica si la doua materii, la alegere, dintre biologie, fizica si chimie. Am terminat la o clasa de Stiinte ale Naturii, deci poti sa pui baza in ceea ce-ti zic.

| Luizaaa a răspuns:

La 3: mate, română și îți alegi din fizică/biologie/chimie.

| anamariarot a răspuns (pentru Luizaaa):

Nu se da la 3, pentru ca din disciplinele alea la alegere trebuie sa alegi 2, nu una.

| NoctisFive a răspuns:

4 (daca esti la normal-Mate, Romana si de ales intre Bio/Fizica/Chimie ) sau 5 daca esti la bilingv, astfel adaugandu-se si limba straina pe care o faci.