| elle94 a întrebat:

O persoana hotarata stie ce vrea, stie unde merge, si totusi exista animale ratacite, invidioase, pe claritatea unui astfel de om. Tu daca ai fi unul dintre ei, ai interveni in drumul sau?

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Chiar sunt unul dintre acei oameni hotarati si oameni invidiosi am intalnit cu duiumul de a imi face rau. Candva, roata se invarta la un moment dat in viata si nu stii niciodata ca celor invidiosi sa pateasca ceva pe neasteptat. Acesti oameni trec prin ei, chiar daca imi e greu la inceput, desi incerc sa trec mai departe sa imi indeplinesc misiunea. Nu ma las calcata de niste lepre.

| elle94 explică (pentru MihaelaDart):

Da stilul competitiv si asa.

| Lzehxo a răspuns:

Daca as fi unul din ei si as gandi ca ei da as interveni... asta e gandirea unui om invidios... vrea sa strice castigul altuia.