| alexootza a întrebat:

Oare cu 8.63 pot intra la Ase- Comert la buget? Vreau cat mai multe detalii despre procedeul de inscriere. Funda pentru cel mai detaliat raspuns!

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Te duci la facultate si-ti depui dosarul. Uita-te pe site-ul facultatii. Incearca, n-ai de unde sti. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat de mare e concurenta. Insa tind sa cred ca nu prinzi loc la buget. Dar nu dispera, chiar daca vei fi primul an la taxa, in functie de media din anul I poti trece in anul II la buget.