| AnnAnne a întrebat:

Oare sa fac facultatea de psiholgie sau de jurnalism? Ambele ma atrag la fel de mult.

4 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna Ana
Nu intreba lumea pe situri, e o decizie pe care trebuie sa o iei singurica.
Presupunand ca vei profesa in domeniu, dandeste-te ce te vezi facand toata viata, sunt meserii complet diferite.

| zdrangoi a răspuns:

Fa-le pe ambele.
si o sa ai o rubrica "psihologul va ajuta" intr-un cotidian de mare tiraj.
bafta!

| hummer24 a răspuns:

Jurnalism cred eu

| Marinush123456789 a răspuns:

Ambele is rele, dar decat jurnalism de o mie de ori psihologia