| arem a întrebat:

Ok deeeeeeeci, colegul meu era pe balustrada cu picioarele la scoala si diriga noastra ne-o vazut, o zis ca o sa ii scada nota la purtare. Ce sa fac? Dau funda

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Nimic. Nu cred că o să îi scadă nota doar dintr-atât.
Fiţi mai ascultători.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Singurul lucru ce-l poti face este sa nu faci aceeasi prostie. N-ai cum influenta decizia dirigintei, decat daca esti in consiliul clasei si vei reusi s-o convingi sa nu-i scada media semestriala la purtare pe acest motiv.

| darrio2007 a răspuns:

Tu, nimic. Este problema lui.

| arem explică:

Multumesc, prietenii mei! Situatia s-a rezolvat, diriga nu scade nota la purtare, cred ca o dat de contul meu.