| ANNAx44 a întrebat:

Paiiiiiiii vreau si eu niste idei thinking sunt clasa a8a si nu stiu la ce liceu sa dau straight face. Sa mentionez ca imi place doar engleza, romana, muzica si informatica thinking N-am nici 1 idee.Deci va rog ajutati-ma!big grin. Sa fie in Bucuresti si nu vreau d'astea ca la puscarie, ooooh I don't want to see cum ar fi Sava :-s. Ceva mai libertin asa thinking big grin Fundita cele care imi plac big grin. Mersiiiiii :*

Răspuns Câştigător
| marian59 a răspuns:

Te asteptam in basarabhappy

3 răspunsuri:
| eueu1212 a răspuns:

Buna! Daca iti place romana si iti place si engleza te sfatuiesc sa dai la filologie bilingv engleza sau la filologie simplu! Hmm ar fi bine sa imi zici si pe unde stai! Eu acum sunt a 9a sunt in elena cuza stau la 5 min de el si chiar imi place nu e nici puscarie nici foarteee libertin e ok chiar imi place! Te astept in cuza big hug funda? mai vb sa-mi zici pe unde stai si daca vrei da-mi idul tau prin mesaj

| BlackCatEye a răspuns:

Pai la Tudor Vianu e super misto si daca iti place informatica e perfect... oricum prietena mama prietenei mele cele mai bune este profesoara de romana acolo si ester f frumos c am fost si eu si mi s-a parut foarte liber si din cate mi- povestit este foarte tare si cred ca ti se potriveste! happy Succes

| ANNAx44 explică:

Pai pana acum am avut mediile big grin 9. 79, 9. 50, 9. 15 big grin voi ce ziceti?