| Cristinaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Pana la urma ce fac astia?! Puncteaza chiar daca e predicativa/subiectiva?

Răspuns Câştigător
| Denisse14 a răspuns:

Pai,acum este o petitie ca sa se puncteze ambele. Daca ajunge la mai multe semnaturi, se vor puncta ambele. :)
Uite petitia : http://www.petitieonline.com/......iunie_2012
:*

4 răspunsuri:
| GOODLUCK a răspuns:

Daua-r domnul sa se puncteze ambele! Pentru ca asa-i corect straight face : era o propozitie interpretabila fratilor.Deci POP LIVIU lasa-te de meserie.

| maryfanMJ97 a răspuns:

Ce sa puncteze ca nu inteleg

| LittleMissCupcake a răspuns:

Inca nu se stie sigur. Dupa parerea mea, corect ar fi sa se puncteze amble, fiindca erau interpretabile, iar eu cred ca ambele variante sunt corecte.