| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a întrebat:

Pareri: in ce perioada istorica v-ar fi placut sa traiti? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| iEmonel a răspuns:

In 2099 sa mai prind inca un sfarsit al Lumii.

10 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

In cretacic, ar fi super sa vad cum dispar dinozaurii. happy

| Sonia a răspuns:

Sincer imi place perioada mea. Poate undeva in gneu 2004-5 ca nu era griza si etc.Dar asa nu m-ar tenta nimic.Deoarce pe vremuri femeile erau asuprite si nu prea aveau drepturi(eu sunt o feminista convinsa!).AAA poate in egiptul antic pe vremea lui Cleopatra ar suna tentant.Dar in rest...Ce nu ne e bine cu calculator, cu internet, cu muzica etc?happyAcum 100 de nai nu prea exista Metalica, Sting, Smiley ...etc(am incercat sa dau mai variat muzicalaughing

| adi4fotbal a răspuns:

I cea actuala. Pentru ca e cea mai avansata din toate punctele de vedere.

| AlexJX90 a răspuns:

In perioada lui ceausescu.De ce? Pentru ca atunci nu era criza ca acum si toata lumea muncea nu era cersetor pe strada

| Downfall a răspuns:

Mie imi place perioada mea, dar as vrea sa pot calatori in timp si sa vad cu ochii mei cum era viata in vremurile acelea big grin

| Popcorncubranza a răspuns:

Sincer nu stiuthinking Ori la inceputul anilor 1900, prin Chicago sau NY, perioada de aur a mafiotilorhappy Poate as fi fost si eu unu, ar fi super big grin Ori sa ma fi nascut cu vreo 10 ani mai repede, pentru ca era alta viata... Mult mai buna.

| AlexandraHNY a răspuns:

In epoca antica, deoarece sunt fascinata de piramide,happy si plus de asta de acolo provin, mi-ar fi placut sa vad cum era familia mea in acele timpuri...happy mai ales ca erau alte vremuri alte credinte altfel de trai...

| lastride a răspuns:

Peste vreo 100 de ani cand speranta de viata va fi peste 150 de ani :X si poate va fi o viata mai usoara

| simonaelena64 a răspuns:

In primul rand as vrea sa traiesc in china sa fiu luptatoare de carate

| iEmonel a răspuns (pentru simonaelena64):

Du-te la scoala si lasa "caratele".