| anonim_4396 a întrebat:

Pe 10 iunie se termina scoala pentru noi cei de a 8-a ce spuneti?

9 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Da dar nici nu o sa putem sa ne bucuram de aceasta saptamana in plus.Eu una nu o sa pot pentru ca trebuie sa invat pentru examene.
Aiurea, nuhappy?

| Maarriaaa a răspuns:

Dap. Daca esti a8a termini cu o saptamana mai devreme decat ceilalti. Succes la examen`!happy

| c0ol a răspuns:

"Noi cei de-a 8-a" terminam scoala pe 10 iunie, ca sa avem timp pentru "a repeta" pentru examenu de capacitate care v-a avea loc pe 20 si 22 iunie.

| KatyB a răspuns:

Da,pe 10 se incheie anul scolar, iar pe 20 si 22 se dau examenele.

| denisaa_4298 a răspuns:

Dap...pentru ca voi terminati cu o saptamana mai devreme decat noi! noi terminam pe 17 iar voi pe 10 si succes la examen daca esti intra opta

| denisaa_4298 a răspuns:

Se termina pe 10 iunie la ei pentru ca o saptamana stau si isi invata pentru examen. duhh.da voi nu stiti nimic.mi-a spus chiar diriginta mea

| Aliii99 a răspuns:

Eu spun ca se termina lq toate clasele si chiar5 gradinita liceu pe 17 iunie... si sunt sigura 100%!

| andreea_5401 a răspuns:

Termini pe 10 dar tot trebuie sa te mai duci la scoala.se fac un fel de pregatiri pentru examen la romana si la matematica.eu asa fac.deci nu am vacantastraight face

| andreea_5401 a răspuns:

Termini pe 10 dar tot trebuie sa te mai duci la scoala.se fac un fel de pregatiri pentru examen la romana si la matematica.eu asa fac.deci nu am vacantastraight face.