anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Pe 10 iunie se termina scoala pentru noi cei de a 8-a ce spuneti?

9 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Da dar nici nu o sa putem sa ne bucuram de aceasta saptamana in plus.Eu una nu o sa pot pentru ca trebuie sa invat pentru examene.
Aiurea, nuhappy?

| Maarriaaa a răspuns:

Dap. Daca esti a8a termini cu o saptamana mai devreme decat ceilalti. Succes la examen`!happy

| c0ol a răspuns:

"Noi cei de-a 8-a" terminam scoala pe 10 iunie, ca sa avem timp pentru "a repeta" pentru examenu de capacitate care v-a avea loc pe 20 si 22 iunie.

| KatyB a răspuns:

Da,pe 10 se incheie anul scolar, iar pe 20 si 22 se dau examenele.

| denisaa_4298 a răspuns:

Dap...pentru ca voi terminati cu o saptamana mai devreme decat noi! noi terminam pe 17 iar voi pe 10 si succes la examen daca esti intra opta

| denisaa_4298 a răspuns:

Se termina pe 10 iunie la ei pentru ca o saptamana stau si isi invata pentru examen. duhh.da voi nu stiti nimic.mi-a spus chiar diriginta mea

| Aliii99 a răspuns:

Eu spun ca se termina lq toate clasele si chiar5 gradinita liceu pe 17 iunie... si sunt sigura 100%!

| andreea_5401 a răspuns:

Termini pe 10 dar tot trebuie sa te mai duci la scoala.se fac un fel de pregatiri pentru examen la romana si la matematica.eu asa fac.deci nu am vacantastraight face

| andreea_5401 a răspuns:

Termini pe 10 dar tot trebuie sa te mai duci la scoala.se fac un fel de pregatiri pentru examen la romana si la matematica.eu asa fac.deci nu am vacantastraight face.

Întrebări similare