| pypaky a întrebat:

Pe ce sait pot sa gasesc si eu rezultatele examenelor 2011 de admitere la liceu happy?
FUNTITA

Răspuns Câştigător
| adee97 a răspuns:

Buna.
http://edu.ro
Sper ca ti-am fost de ajutor.

8 răspunsuri:
| Minnie_8475 a răspuns:

Http://prep-adm2011.cloudapp.net/DefaultI.aspx dai acolo sus la cautare bagi orasul si numele. Fundita?

| adee97 a răspuns:

Buna.
http://www.edu.ro
Aici vei gasi tot ce ai nevoie. Sper ca ti-am fost de ajutor >d

| XxBloodShotEyexX a răspuns:

Le poti gasi pe edu.ro

| DeDexD a răspuns:

Http://www.calificativ.ro/Admitere_liceu-su554.html ubitha unde este fundita?:P:D:x de toate gasesti aci:teze, evaluari, teste natioanale si multe altele

| nebunik4663 a răspuns:

Buna.Poi depinde si din ce judet esti. Daca vrei scrie p google ierarhia mediilor de admitere la liceu 2011 si judetul din care esti si vei gasi acolo.Dar va fi ordinea mediilor cu care sa intrat la liceu cu mediile 5-8 si notele de la examene big grin. fundita?

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Repartizarea computerizata se va face abia in 12 iulie si o sa fie afisata din 13 iulie. Numai bine!