| Daragangabriel10 a întrebat:

Pe ce site se afiseaza notele de la examenul clasei a 8-a? Scuze pentru categorie nu am stiut ce sa aleg.

Răspuns Câştigător
| AndreeaCB20288 a răspuns:

Anul trecut cel putin, rezultatele au fost afisate in ziua stabilita. In data afisarii rezultatelor cauta pe google "rezultate evaluare nationala 2017" si alege primul sau al doilea site. Odata intrat in site, alegi judetul de unde esti dupa care selectezi scoala de care apartii, poate si orasul dupa care trebuie sa apara un tabel cu toate numele elevilor de clasa a 8a din scoala ta cu rezultatele de la examen.
Succes! Sper ca am fost de folos.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rezultatele examenului vor fi afisate luni pe site-ul ministerului:
Https://edu.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai exact: evaluare.edu.ro

| Pabibabum09 a răspuns:

Rezultatele vor fi afisate pe site-ul "edu.ro". - http://edu.ro
Succes! Fundaaa? :D

| BlankWhite a răspuns:

In primul rand notele se vor afisa la avizierul scolii, iar mai apoi pe site-ul edu.ro.

| Anonimaa27 a răspuns:

Pe edu.ro sau pe site-ul scolii tale.

| gardianuf a răspuns:

Salut de fiecare data apar pe edu.ro dar iti recomand sa treci si pe la scoala poate vor aparea mai repede, in functie de localitate!

| Maree1 a răspuns:

Edu.ro

| Borsecuț a răspuns:

Evaluare.edu.ro

| Nesemnat a răspuns:

Pe "edu.ro" sau in curtea școlii tale.

| steaaaaaaaa a răspuns:

Cred ca pe edu. Nu is sigura.