| anonim_4396 a întrebat:

Pe cei ce folosesc SUBTITLE WORKSHOP 4 ce inseamna Cannot Render Media? nu se incarca clipul si imi zice chestia aia. funda urgent

3 răspunsuri:
| bitihacy a răspuns:

Exact cum ai scris, nu poate incarca filmul, nu-l poate citi.Verifica formatul filmului.

| AndreiAlexandru36 a răspuns (pentru bitihacy):

Da corect, dar ce format merge? stii?

| bitihacy a răspuns:

Se zice ca accepta o gramada de formate video, dar nu am gasit nicaieri extensiile :( Am observat insa ca xvid si unele dvdrip merg, dar avi, nu.
In schimb, daca vrei, am gasit asta http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20110412103741AAooXDS.
Poate te ajuta.