| 888888 a întrebat:

Pe cine ai vota ca sa devina presedintele romaniei 2010-2015?

Răspuns Câştigător
| gossipgirl a răspuns:

Daca Mircea Badea ar candida eu pe el l-as vota laughing... dar asta, cand voi face 18 ani big grin

24 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul, uaaaa tuturor, lichele si banditi.

| astertix09 a răspuns:

Pe Isus Hrisos. nu e o gluma, dar e singurul candidat care nu are nici un defect, care si-a respectat promisunile in ultimii 2000 de ani si care in timpul vietii a facut ceva util pentru umanitate si a influentat cursul istoriei si al vietii multor oameni in acest timp.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Toti candidatii nu se gandesc la poporul roman, desi e campanie electorala, orgoliile scestora sunt fara limite, dar va castiga acel candidat care va ceda si va da o lectie de democratie.

| nellyneliana a răspuns:

Inca nu m-am hotarat...ma gandesc atunci pe moment...

| yadora a răspuns:

Cred ca ar mai trebui si unul ca Vlad Tepes la conducere...sa-i mai traga in teapa pe nesatuii din parlament, guvern, caci nu fac nimic doar promisiuni pana se vad alesi... apoi incep a roade osul doar pentru ei...restul...ce mai conteaza?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt pornita pentru ca lucrez langa guvern s le vad burtile si inelele de cocalari.

| claudya a răspuns:

Pe cine? ar fi oare cineva care sa poata conduce tara asta bine? greu de spus...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu nu sunt deocamdata hotarata, mai am timp, dar sunt dezgustata de ambitia lor de a nu ceda chiar daca este spre binele tuturor romanilor, cert este ca voi merge la vot.

April
| April a răspuns:

Pe Traian Basescu.

| Emeraude a răspuns:

Pe mine. O sa introduc ca obiect obligatoriu de studiat in scoli, chitara, voi trage in teapa toti cocalarii care abuzeaza de carnaciori si sarmale si voi pune sub sechestru rujul de un roz orbitor, hainele animal-print si botul pitzipoancelor.

Inafara de asta...Romania e pe maini bunelaughing. Sincer, nu am pe cine sa aleg. Basescu, Geoana, Antonescu, Vadim si toti "ăştia" isi reprezinta propriile interese ambalate in lozinci de cea mai joasa speta.Nici nu ma duc la vot... sa-mi dea 1 mld. de euro fiecare si votez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine! si dracu v-a luat pe toti care duceti tara de rapa!
tara asta nu e a noastra si nici a Nesimtitilor aia din parlament care nu dau doi bani pe tara, Tara e a stromsilor nostri care au luptat si s-au sacrificat pentru ea! Nu a unora care au un *** de diploma pe peretele din biroul lui scump!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as avea 18 ani l-as vota pe Mircea Gioana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vadim Tudor! sa le taie craca,...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vadim Tudor ! sa le taie craca ,....

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe basescu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe basescu. e singuru ca merita.sunt sigura ca dumnezeu il va ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe base

| littledeea97 a răspuns:

Pe tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Radu de Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vota pe cineva care sa nu fi avut pana acum tangente cu politica. Nici unul dintre cei prezenti actual pe scena politica nu sunt de incredere. Avem nevoie de o schimbare radicala pe aceasata scena. Oameni noi pentru a avea un viitor nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu las vota pe gigi becali ca ala ar face ceva gandeste bina domnu becali