| Eka7Lyzza a întrebat:

Pe o scara de la 0 la 10 cat de inteligent esti?

27 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
La nivel absolut, 1. La nivelul la care ar trebui să se afle o persoană de vârsta mea, poate 9.

| Florennce a răspuns:

8 sau 9 straight face i think happy

| medex3 a răspuns:

5! Am timp sa ma perfectionez si sa devin din ce in ce mai inteligent.

| Castorul a răspuns:

Hai sa renunt la modestie si sa zic un 8, 5 tongue

| Klepto a răspuns:

Multimea vida/0 barat/-infinit/abis de prostime.

| Brittanie a răspuns:

Decide tulaughing

| Madalina066 a răspuns:

Niciodata nu mi-a placut sa ma autocaracterizez, las pe altii sa spuna asta pentru mine

| Anonymus3000 a răspuns:

| Roxy_9585 a răspuns:

In primul rand nimeni ca nu e pe 10; eu cred ca sunt pe 7

| FesCuDungi a răspuns:

Mai mult de 7, 5 nu imi dau laughinglaughing

| simpleL a răspuns:

Tot ce pot spune e ca tu nu prea treci de 1 happy Odata ce pui astfel de intrebari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| laurentiu80 a răspuns:

| Hohenheim a răspuns:

A fi inteligent nu inseamna sa ai note mari la scoala sau sa castigi concursuri. Sigur ca inteligenta ajuta dar nu asta caracterizeaza un om inteligent.
Sunt de acor cu yoo7ana.
A fi inteligent inseamna sa gandesti inainte sa vorbesti, sa-ti alegi cuvintele cu grija, sa te uiti la problemele tale din ma multe perspective, sa gandesti cu propriul tau creier si sa nu te lasi influentat de ceva ce majoritatea persoanelor cred. Analizeaza acel ceva cu propriul tau creier si dupa da-ti o parere despre el.
Cred ca raspunzind la aceasta intrebare te face prost din start.
Nu vreau sa par inteligent, or do I?
Oricum am doar 17 ani si cred ca in timp o sa-mi schimb parerea despre inteligenta dar asta e ceea ce cred EU deocamdata.

| MescaMascalina a răspuns:

0,1% pentru ca doar atat imi folosesc din creier.

| SoRyNeScku a răspuns:

Habar n-am dar avand in vedere ca in clasa a6-a mi-a iesit media 9, 92 putem zice intre 9 si 10happy.

| Annapro a răspuns:

8 sau 9 nu stiu sigur...

| selenasel a răspuns:

Is in clasa a7-aam castigatla micu maematiceam pe judet si la romana tot pe judet cu mate 90.5 punte la romana 90.0 puncte mi-as da 9 sau 9.50

| xCat a răspuns:

Poti sa-ti dai seama doar daca stii limitele inteligentei.

| 地獄に行く a răspuns:

Cine a spus 10 e mai stupid decat crede.
Daca tot va credeti asa inteligenti mai bine ati face ceva util decat sa va,, impuneti,, inteligenta in fata altora.
Si vreau sa va mai spun ca o persoana nu este in totalitate capabila sa-si aprecieze gradul de inteligenta. Acesta este dat in primul rand de comportamentul cu peroanele din jur asa ca lasa-ti va rog persoanele din jur sa va caracterizeze daca nu vreti sa pareti mult mai stupizi decat sunteti.

| taniusha562 a răspuns:

Salut tuturor timpitilor. eu cred ca sunt la nivelul -4, 0 big grin

| speechless070 a răspuns:

8-9

| bibi_1859 a răspuns:

pai nu sunt in masura sa sa spun ar trebui sa o dovedesc sau sa spuna alt cineva care este mai in masura sa se pronunte

| Teddy1love a răspuns:

10 pentru varsta mea...

| andreyzor a răspuns:

| corinutzamicutza a răspuns:

Ce intrebare stupida! Aici se pun intrebari de care ai nevoie nu cat de stupid esti :S of doamne ai macar oleaca de minte?:S:S:S