| Scarlettt a întrebat:

Pentru a intra la o facultate din straintate, de arte de exemplu ai nevoie de mediile din liceu?
Eu stiam ca sunt egale cu 0 si ca iti trebuie foarte multe adeverinte, diplome pentru voluntariat, olimpiade etc media de la bac si talent evident si admiterea pe care o dai acolo!
Cine stie, cum e?

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Nu-ti trebuie decat un bac cu "10" si eventual cateva olimpiade castigate. Daca nu, atunci alegi a doua varianta: multi bani, pentru ca si ei au nevoie.